Dan Fortmann (1916-1995) was in de Amerikaanse National Football League offensive linesman bij de Chicago Bears. Hij combineerde zijn sport met een opleiding Geneeskunde. In 1940 studeerde hij af aan de University of Chicago en in Pittsburgh specialiseerde hij zich in Heelkunde. Hij vestigde zich als chirurg in Burbank, California en werd er clubarts van het American Footballteam van de Los Angeles Rams.
De Brit Robert Kennedy
(1916-2004) werd geselecteerd voor het hoogspringen van de
Olympische Spelen van 1936 in Berlijn. Dat jaar had hij de Schotse titel
binnengehaald. In 1941 was hij afgestudeerd aan de London
University en hij vestigde zich als Chirurg in Hampstead.
Met de Duitse acht met stuurman won Werner E. Loeckle (1916-1996) brons op de Olympische Spelen van 1936 in Berlijn. Gezien zijn club Rudergesellschaft Wiking Berlin dat jaar de Duitse titel binnenhaalde werden die acht roeiers automatisch afgevaardigd voor de Spelen. Na zijn studies Geneeskunde specialiseerde hij zich in Gynaecologie en vestigde hij zich in Frankfurt am Mainz. Hij schreef ook heel wat boeken over gezondheid en sport.
De Nederlander Henk van der Meer (1916-1985) nam op de Spelen van 1948 in Londen deel aan het roeinummer dubbel-twee. Hij studeerde af aan de Universiteit van Amsterdam en vestigde zich als huisarts in Amstelveen.